Találatok száma: 1822

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61
  1. Röplabda NB I. Liga: a gödöllői hatos került közelebb az 5. helyhez
    2024-05-05 19:13:21
    Nem mutatott különösebb ellenállást a Budaörs, így Szalay Attila együttese szettvesztés nélkül hozta a párharc első ütközetét
  2. Kézilabda: parádés második félidőt produkált a gödöllői legénység Hajdúböszörményben
    2024-05-04 19:01:16
    Nehezen talált rá a győzelemhez vezető útra Bartos Gábor együttese, amely sikerével megerősített 5. helyét a tabellán
  3. A gödöllői kastély barokk színháza volt a helyszíne a Nemzeti Pedagógus Kar Pest vármegyei szakmai fórumának
    2024-05-03 10:17:05
    A tanerők teljesítményértékelése állt a rendezvény fókuszában, amiről az NPK jogi szakértője tartott kérdésfelvető, vitaindító előadást
  4. Mivel „kívánta a köz”, nem maradhat el a majális a gödöllői Alsóparkban
    2024-04-29 14:16:13
    A helyi fúvósok zenés ébresztőjével indul a nap, az ünnepi eseménysorozat a 21 órakor kezdődő Csonka András koncerttel zárul
  5. Akrobatikus torna: hat érmet nyertek a házigazda gödöllőiek
    2024-04-28 13:48:45
    Huszonegyedik alkalommal rendezték meg a Grassalkovich Kupa versenyt, aminek helyszíne a Damjanich iskola tornacsarnoka volt
  6. Futókörök Napja: a 13. helyet jelentette a gödöllőiek aktivitása
    2024-04-27 18:19:29
    Április utolsó szombatján az ország 20 pontján lehetett róni a kilométereket, településünkön az Alsópark volt a helyszín
  7. Vízilabda OB 2: bejelentkezett az éremcsatába a gödöllői csapat
    2024-04-27 15:40:31
    Petlyánszki Péter legénysége egy győzelemmel és egy döntetlennel kezdte az 1-4. helyekért zajló rájátszást
  8. Röplabda NB I. Liga: kétszettes hátrányból és meccslabdát hárítva nyertek a gödöllői lányok Szegeden
    2024-04-26 20:17:13
    Idegenbeli ötjátszmás sikerével Szalay Attila különítménye lezárta a párharcot, és készülhet az 5. helyért zajló rivalizálásra
  9. Tovább erősödött a gödöllői központú a MATE pozíciója az agrár-világrangsorban
    2024-04-24 10:27:45
    A QS nyilvánosságra hozta a 2024-es eredménylajstromot, ahol a 151-200. helyezettek között van a helyi felsőoktatási intézmény
  10. Tájékozódási futás: nemzetközi színtéren is helytálltak a gödöllőiek
    2024-04-23 15:23:04
    Balázs Eszter és Foris Máté képviselte a Kirchhofer SE színeit az idei, Vérteskozmán lezajlott Közép-Európai Ifjúsági Kupán
  11. Választás 2024: polgármester-jelölt nélkül „ébresztené fel” Gödöllőt a Momentum
    2024-04-23 10:54:55
    A párt a helyi tíz választókerületből csak nyolcban indít jelöltet, Máriabesnyő és a Belváros-Palotakert a kivételek
  12. A gödöllői kastélyban is megünneplik a Történeti Kertek Európai Napját!
    2024-04-19 11:13:03
    Az érdeklődők április utolsó hétvégéjén szembesülhetnek a tavasz színeiben pompázó angolkert titkaival és helyszíneivel
  13. Miért jó, ha van otthon egy minőségi borhűtőnk?
    2024-04-19 10:08:26
    A túl alacsony és a túl magas hőmérséklet egyaránt kedvezőtlen a minőségi ital számára, ezért fontosak a helyes tárolási körülmények
  14. Megvannak az idei Speedmarathon gödöllői helyszínei
    2024-04-18 13:39:14
    Városunkban április 19-én, pénteken reggel 6 órától egy napon át három helyszínen vetik be a traffipaxot a rendőrök
  15. Fekete autók ütköztek az Arany János utcai kereszteződésnél
    2024-04-18 10:42:48
    A helyszínre a gödöllői hivatásos tűzoltókat is riasztották, akik elvégezték az ilyenkor szükséges rutinfeladatokat
  16. Hogyan védhetjük meg kertünket és otthonunkat a kárt okozó kisállatoktól?
    2024-04-17 10:04:44
    A riasztók telepítésekor a pincék, tárolók vagy akár a konyhai kamra lesznek azok a helyszínek, ahol el akarjuk helyezni a készülékeket
  17. Taekwon-do: gödöllői sikerek a Spirit Open nemzetközi viadalon
    2024-04-15 17:45:41
    Az öt főből álló, Kókai Zsolt mester által felkészített helyi különítményből hárman szereztek érmet a rangos versenyen
  18. A látogatók visszaépítésén (is) fáradoznak a gödöllői könyvtárban és a múzeumban
    2024-04-09 11:38:18
    Elkészült és a képviselőtestületi tagok jóváhagyták a két helyi közművelődési intézmény elmúlt évi beszámolóját
  19. Ön szerint hol vessék be a traffipaxot Gödöllőn?
    2024-04-03 18:24:22
    Április 8-ig lehet elküldeni a helyszín-javaslatokat az április 19-én, reggel induló egynapos Speedmarathonra
  20. Kiemelt vidéki sportszervezet lett a MATE-Gödöllői EAC
    2024-04-03 10:52:24
    A kormányhatározat alapján a nyolc szakosztályt működtető helyi egyetemi klub a harmadik kategóriába sorolt szervezeteknek járó támogatást élvezi
  21. Gödöllőn egyeztetett Pest vármegye rendőr-főkapitánya
    2024-03-25 10:31:18
    A március 21-én, a helyi kapitányság épületében lezajlott fórumon köz- és közlekedésbiztonsági témák kerültek napirendre
  22. Vívás: kiélezett meccsen maradtak le a bronzéremről a budapesti világkupán Gémesi Csanádék
    2024-03-24 18:12:32
    Lezárult az olimpiai kvalifikációs időszak, a magyar válogatott hazai környezetben „engedte át” a második helyet az amerikaiaknak
  23. Röplabda NB I. Liga: veszprémi vereségével a Vasas kezébe került a gödöllői csapat sorsa
    2024-03-22 19:22:06
    Szettgyőzelem nélkül kényszerült távozni a dunántúli vármegye-székhelyről Szalay Attila különítménye, amely visszacsúszott az 5. helyre
  24. Cselgáncs: hat aranyérmet nyertek a gödöllői dzsúdósok a 13. Budaörs Kupán
    2024-03-17 11:26:42
    A viadalon részt vett 50 egyesület rangsorában a második legjobb lett a Futó Gábor és Szádvári Zoltán által vezetett helyi klub
  25. El kellett távolítani a levált csempeburkolatot a gödöllői egészségügyi központban
    2024-03-04 17:39:42
    A normál állapot helyreállítása várhatóan nem befolyásolja a betegellátást, a munkálatok kiadásait a fenntartó önkormányzat fizeti
  26. Nyolc gödöllői érem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2024-03-04 12:48:53
    A helyi klub versenyzői közül ketten nyertek bajnoki címet, négyen lettek másodikok, míg ketten harmadikok Monoron
  27. Vívás, világkupa, Padova: negyedik helyre cserélte tavalyi győzelmét a Gémesi Csanádot is soraiban tudó kardcsapat
    2024-03-03 17:41:13
    Az elődöntőig minden simán ment, ezt követően azonban az amerikaiak és a franciák is kemény diónak bizonyultak nemzet egységünk számára
  28. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  29. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  30. Cselgáncs: hét érem került a gödöllői fiatalok nyakába Szegeden
    2024-02-19 18:11:29
    Egy-egy első- és második helyezés mellett, öt bronzéremmel gazdagodott Futó Gábor és Szádvári Zoltán tanítványainak medálkollekciója